alumax.com.ua

Наше підприємство упродовж останніх десяти років займається виготовленням рамкових меблевих фасадів (алюмінієвий профіль, МДФ профіль), які застосовуються переважно для оформлення інтер’єру житлових і офісних приміщень у класичному та популярних нині сучасних стилістичних напрямках, зокрема «Хай-тек» і «Модерн». Для виробництва готової продукції нами використовуються перевірені часом якісні комплектуючі та технології, щоб запобігти додатковому обслуговуванню та ремонту в процесі експлуатації меблів.

Наші пропозиції орієнтовні на вимогливих клієнтів, які шукають меблеві фасади високої якості, швидкого виконання замовленнь та готові до ефективної співпраці. Ми індивідуально підходимо до втілення задуму кожного клієнта, за вашими бажаннями робимо отвори під ручки, газові чи механічні ліфти, авентос усіх типів.

Пропонуємо вашій увазі два типи рамкових меблевих фасадів власного виробництва. Перший - із алюмінієвого профілю, 8 основних видів з наповненням зі скла (фарбованого, декоративного, ін.) та дзеркала, другий – із МДФ, обгорнутий плівкою з фініш-ефектом.

Number of view: 860
Author: TheUnit
Added: 2012-12-03 19:49

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).